Dve % pre OZ VRCHVODA

Darujte 2 percentá

Časopis VRCHVODA 2017

   

Prístupy

Cigeľ: príroda a kultúra

Kto je online

Prihlásenie


Zabudli ste heslo?
Nemáte účet? Vytvorte si ho!

Meniny

Dnes má meniny
Fedor
Zajtra má meniny
Dana a Danica

Výber šablóny

Ankety

Domov
Občianske združenie VRCHVODA
Lavičky pri nádrži
Na valnom zhromaždení OZ Vrchvoda minulý rok sme sa rozhodli, že vyhradíme financie z rozpočtu nášho OZ na nákup lavičiek. Tieto sme plánovali osadiť pri vodnej nádrži nad Cigľom. Náš plán sa sa nám podarilo úspešne zrealizovať a dokončiť teraz v júni 2022. Už toto leto môžu návštevníci nádrže a Malej zelenej oázy oddychovať a kochať sa výhľadmi na okolie z našich štyroch lavičiek z recyklovaného materiálu. Lavičky osadili okolo vodnej nádrže naši šikovní cigeľskí chlapci, a to bez nároku na honorár. Srdečná vďaka Tibor Krausko, Lacko Mikuš, Ludvík Fábry, Julko Krausko, Jožko Dámer! Fotogaléria tu .
 
Brigáda pre stromy a lesy, pre nás preložená na september 2022!!!

Tento rok chceme opäť pomôcť našim lesom. Chystáme brigádu - termín zmenený na september 2022  - tradične v spolupráci s Urbariátom Cigeľ. Touto cestou by sme radi aj Vás srdečne pozvali pripojiť sa k nám. Ide nám o to, aby cigeľské lesy aj do budúcnosti ostali bohaté a prinášali materiálny úžitok i kvalitné prostredie pre oddych, rekreáciu pre radosť nás všetkých. 

Odchádzame okolo pol deviatej ráno z hornej autobusovej zastávky v Cigli. Roboty je dosť pre všetkých a dobrý pocit z užitočnej práce, ako aj predpokladaný výsledok isto bude stáť za trochu námahy vynaloženej v krásnom prostredí.

Občerstvenie zabezpečíme :) Tešíme sa na Vás!

Rada OZ Vrchvoda

 
Výlet Hrádok Chata Končitá

V nedeľu 15. mája 2022 Vás pozývame na pekný výlet do lokality Hrádok pri Kamenci pod Vtáčnikom.


Termín:  nedeľa 15. máj 2022, zraz o 10:30 hod pri chate pod Končitou, členom OZ dáme lístky na občerstvenie.

Možnosti v tejto peknej a navštevovanej lokalite (ktorá je, žiaľ, tiež v záujme ťažiarskych andezitových spoločností) sú rôznorodé -
  • nenáročný turistický okruh s rebríkmi okolo lezeckých skál v lokalite Hrádok (cca 1,5 hod),
  • prechádzky,
  • návšteva salaša Farma pod Vtáčnikom https://www.facebook.com/Farmapvtacnikom s možnosťou kúpy syrov, korbáčikov, bryndze atď.,
  • posedenie s kamarátmi na chate pod Končitou, kde funguje fajn reštaurácia.

Doprava -  individuálna. Chata pod Končitou sa nachádza pár kilometrov za obcou Kamenec pod Vtáčnikom, blízko chaty pri potoku je parkovisko.

Občerstvenie - pre členov OZ Vrchvoda je zabezpečená kapustnica/guľáš, pivo/nealko nápoj, káva, koláčik - hradené z financií OZ Vrchvoda, občerstvenie poskytne chata pod Končitou. Varia tu aj iné jedlá, kto by chcel, nie je problém si namieste objednať - pozrite jedálny lístok http://chatapodkoncitou.sk/jedalny-listok.

Predpokladaný odchod okolo 15:00 - 16:00. 

 
2 % z daní pre OZ Vrchvoda

Aj tento rok, 2022, je naše občianske združenie VRCHVODA registrované notárom ako poberateľ podielu zo zaplatenej dane za rok 2021 (dve alebo tri percentá).

Ak ste zamestnanci, môžete požiadať zamestnávateľa o potvrdenie o zaplatení dane z príjmov zo závislej činnosti. Editovateľné  tlačivo Vyhlásenie o poukázaní podielu dane .... s predvyplnenými údajmi pre OZ Vrchvoda nájdete tu. O našich aktivitách v roku 2021 si môžete prečítať tu.

Budeme vám vďační a určite použijeme peniaze na dobrú vec. ĎAKUJEME! 

 
Článok pre Cigeľský spravodaj 2021

Vážení spoluobčania!

Sme na konci roka 2021. Pandémia Covid-19 neutíchla, priam naopak, čísla nakazených aj obetí stúpali a smútok za stratou blízkych zavládol aj v rodinách našich spoluobčanov. Ostáva len dúfať a veriť, že príde čas, keď budeme môcť bez obáv cestovať, stretávať so svojimi blízkymi, kamarátmi, chodiť do školy, práce, za svojimi koníčkami.

Dovoľte mi pár slovami zhrnúť aktivity občianskeho združenia Vrchvoda, ktoré pôsobí v obci Cigeľ od roku 2008. Akcie, ktoré organizujeme, sú v súlade s poslaním nášho združenia – tým je všeobecný rozvoj obce, zvyšovanie kvality života obyvateľov a spolupráca na rôznych úrovniach. Naše rôznorodé aktivity realizujeme hlavne vďaka dobrovoľníckej práci našich členov a sympatizantov, finančne hlavne vďaka príspevkom z 2 % z daní z príjmu od našich podporovateľov a finančnej dotácii z obce Cigeľ. Všetkým srdečne ďakujeme!

 

Celý článok...
 
Vinšujeme vám ...

Prajeme Vám šťastné a veselé Vianoce. Nech je v našich domácnostiach a v spoločnosti priateľov hojnosť pokoja, lásky, šťastia a zdravia. Všetko najlepšie v roku 2022!

 
<< Začiatok < Predošlá 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nasledujúca > Koniec >>

Zobrazujem 10 - 18 z 403
© 2024 Občianske združenie Vrchvoda, Cigeľ
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.