Dve % pre OZ VRCHVODA

Darujte 2 percentá
Domov arrow Aktuality arrow Združenie Vrchvoda arrow Pandémia COVID19
Pandémia COVID19
Napísal Ivan Kadlečík   
03. 04. 2020

Svetová epidémia ochorenia koronavírusom zasiahla aj život obyvateľov našej obce. Aj naše občianske združenie VRCHVODA chce prispieť ku tomu, aby sa ohrozenie odvrátilo a zachránili sa životy a zdravie obyvateľov. Pripravili sme a rozniesli do schránok bulletin s informáciami a odporúčaniami , ako sa správať, ako predísť ochoreniu a čo robiť, ak ochorieme. Dali sme ušiť sto rúšiek a rozdali po našej obci. Fotogaléria

Informácií o COVID19 je na internete obrovské množstvo, vyberajme si však zdroje, ktoré sú bezpečné a dôveryhodné, napr. www.korona.gov.sk. Dodržujme opatrenia, strpme obmedzenia, susedsky si pomáhajme, buďme disciplinovaní a pozitívni.

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >

Prvá písomná zmienka!

Strom roka 2016

Počasie v Cigli

© 2021 Občianske združenie Vrchvoda, Cigeľ
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.