Dve % pre OZ VRCHVODA

Časopis VRCHVODA 2017

   

Prístupy

Cigeľ: príroda a kultúra

Kto je online

Prihlásenie


Zabudli ste heslo?
Nemáte účet? Vytvorte si ho!

Meniny

Dnes má meniny
Vlasta
Zajtra má meniny
Lívia

Výber šablóny

Ankety

Domov
Šťastný nový rok praje OZ Vrchvoda
Napísal Ivan Kadlečík   
05. 12. 2016

Občianske združenie VRCHVODA v Cigli pozdravuje všetkých členov a priaznivcov, na konci roka 2016 praje všetkým požehnané sviatky a šťastný nový rok 2017.

Ďakujeme obyvateľom našej obce za podporu a ocenenie našich snáh na zlepšenie kvality života ľudí a na spríjemnenie životného prostredia. Rovnako ďakujeme všetkým organizáciám, fyzickým a právnickým osobám v našom Cigli za mnohé úspešné a inšpiratívne podujatia, ktoré sami zorganizovali. Úprimne prajeme zdar všetkým rozvojovým aktivitám v obci a ako viete - radi a aktívne sa ich zúčastňujeme. Občianske združenie  Vrchvoda vo svojom ôsmom roku činnosti pre radosť obyvateľov našej obce a okolia tiež navrhlo a uskutočnilo viacero milých a prospešných aktivít. V mnohých prípadoch sme v médiách zviditeľnili obec Cigeľ a je mnoho ľudí, ktorí Vrchvodu našej dedine v pozitívnom zmysle „závidia“.  

Všetko najlepšie v roku 2017 a veľa zábavy, radosti zo spoločnosti príjemných ľudí, ľudského porozumenia a pocitu spolupatričnosti k našej dedine praje OZ Vrchvoda. 

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >

Prvá písomná zmienka!

Strom roka 2016

Počasie v Cigli

CIGEĽ - mapa


Zobraziť Cigeľ - orientačná mapa na väčšej mape

Syndicate

vrchvoda.sk
© 2018 Občianske združenie Vrchvoda, Cigeľ
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.