Dve % pre OZ VRCHVODA

Časopis VRCHVODA 2017

   

Prístupy

Cigeľ: príroda a kultúra

Kto je online

Prihlásenie


Zabudli ste heslo?
Nemáte účet? Vytvorte si ho!

Meniny

Dnes má meniny
Blahoslav
Zajtra má meniny
Beňadik

Výber šablóny

Ankety

Domov
Výsledky 6. Cigeľskej kosy
Napísal Ivan Kadlečík   
30. 07. 2016

Njaväčším výsledkom 6. Cigeľskej kosy v sobotu 30. júla 2016 je skutočnosť, že naša obec sa stala hlavným mestom Slovenskej republiky v kosení ručnou kosou. Prišlo najviac koscov za celú históriu a nikde na Slovensku ich neprišlo viac. Predstavila sa kompletná špička Slovenskej koseckej ligy, ich výkony mohli obdivovať stovky návštevníkov našej obce.

Výsledky 6. Cigeľskej kosy 30. júla 2016 

U detí boli výsledky Cigeľskej kosy na prvých troch miestach také isté ako v tohtoročnej lige. U mužov nad 60 boli na prvých miestach Cigeľskej kosy tí istí chlapi, len v inom poradí. Ženy na prvých dvoch miestach boli tie isté v Cigli ako v lige. U mužov do 60 rokov prekvapil Jozef Fišer, ktorý prišiel na prezentáciu posledný, ale v kosení bol prvý. Podrobnosti a výsledky prvých troch miest Kosy aj Ligy 2016 v prílohe . Fotky zverejníme čoskoro... Ďakujeme všetkým priaznivcom kosenia trávy tradičným spôsobom.

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >

Prvá písomná zmienka!

Strom roka 2016

Počasie v Cigli

CIGEĽ - mapa


Zobraziť Cigeľ - orientačná mapa na väčšej mape

Syndicate

vrchvoda.sk
© 2018 Občianske združenie Vrchvoda, Cigeľ
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.